8. 2 Osobní růst v rámci sítě LinkedIn

Hned na začátku, co si založíte svůj profil, dostanete příležitost přidat si položku ke svému dosavadnímu vzdělání. Důležitý je zcela jistě dosažený sekundární a terciální stupeň, který může zvýšit šance na získání nového či lepšího zaměstnání. LinkedIn umožňuje některé vysoké školy vybírat i ze seznamu, pokud má tedy dotyčná instituce vytvořený svůj profil. Je také důležité přiřazovat i doplňující související aktivity jako publikace, odborné články a práce.

Číst dál...

8. 1 Základy LinkedInu

LinkedIn je v dnešní době hlavním nástrojem pro personální oddělení a HR specialisty, kteří vyhledávají vhodné kandidáty na vybrané specializované pozice hlavně v oblasti managementu a IT. Důležitým prvkem jsou pracovní kontakty. Tzv. spojení jsou rozdělena kategorickým stupňováním.

Číst dál...

8 LinkedIn - Profesní sociální sítě

Profesní internetové sociální sítě slouží hlavně k udržování pracovních a profesních kontaktů. Oproti globálně-populárním sítím lze říci, že odborné informace získané pomocí nich mají vyšší přidanou hodnotu a důvěryhodnost. Většina zaměstnanců firem působících na manažerských pozicích si na kvalitě svých profilů a uživatelských účtů na profesních internetových sítích velice potrpí.

Číst dál...